Croaziera Europa de Nord. 12 nopți pe unul din cele mai noi vase!

Транспорт: Морской

Croaziera Europa de Nord. 12 nopți pe unul din cele mai noi vase!

MSC MERAVIGLIA — Italy,France,Spain,Portugal,United Kingdom,Germany,Denmark

ITINERAR
Day Date Port Arrival Departure
Tue 16/04/19 Genoa, Italy — 18:00
Wed 17/04/19 Marseille, France 08:00 17:00
Thu 18/04/19 Barcelona, Spain 07:00 19:00
Fri 19/04/19 Day at sea — —
Sat 20/04/19 Cadiz, Spain 07:00 17:00
Sun 21/04/19 Lisbon, Portugal 08:00 16:00
Mon 22/04/19 Vigo, Spain 08:00 16:00
Tue 23/04/19 Day at sea — —
Wed 24/04/19 Southampton, United Kingdom 07:00 21:00
Thu 25/04/19 Day at sea — —
Fri 26/04/19 Day at sea — —
Sat 27/04/19 Kiel,Germany 07:00 19:00
Sun 28/04/2019 Copenhagen, Denmark 08:00 —

Preț pentru 1 adult în cameră dublă – 719 euro

Prețul include:
-Taxe portuare (170 euro/pers.)
-Cazarea in cabina interioară
-Toate mesele la bordul navei: micul dejun, pranzul, ceaiul de dupa amiaza, cina, in restaurantele a la carte sau in restaurantele bufet tot timpul zilei, pana tarziu in noapte;
-Bauturile non alcoolice din timpul meselor principale in restaurantele bufet: apa, ceai, lapte, cafea, suc;
-Receptie organizata de catre Capitan si serate cu meniuri si spectacole speciale
-Folosinta echipamentului vasului cum ar fi piscinele, sezlongurile de pe punte, centrul de fitness, jacuzzi, clubul de noapte, sauna, baia cu aburi, prosoapele de plaja, biblioteca
-Participare la toate activitatile zilnice: jocuri, cautari de comori, quizz-uri, turnee, karaoke, cursuri de dans, petreceri tematice
-Muzica live, show-uri, cabaret in teatrul de la bord, petrecerile din programul de bord croazierei
-Cursuri de sport si asistenta din partea instructorilor de la sala de fitness
-Servicii de concierge pentru bagaje in toate porturile de imbarcare si debarcare

Oferta nu include
-transportul si transferul pana la portul de imbarcare
-servicii medicale la bord;
-articolele puse la vanzare in magazinele de la bord;
-excursiile optionale la tarm
-menu-ul in restaurantele cu specific,
-internetul;
-asigurarea medicala;
-service charge-ul 10 euro/zi/persoana(optional)

MSC Meraviglia, Infinity Atrium