12 zile pe croaziera MSC Orchestra la doar 748 euro!

Транспорт: Морской

Ofertă specială!

Italia, Franța, Spania, Portugalia, Marea Britanie , Germania

Nava: MSC ORCHESTRA
Data plecării: 03.05.2019 — 14.05.2019
748 €/pers. 11 nopți, loc în cabină interioară

ITINERARIU:

Day Date Port Arrival Departure
Fri 03/05/2019 Genoa, Italy — 17:00
Sat 04/05/2019 Marseille, France 08:00 17:00
Sun 05/05/2019 Barcelona, Spain 14:30 21:00
Mon 06/05/2019 Day at sea — —
Tue 07/05/2019 Cadiz, Spain 08:00 17:30
Wed 08/05/2019 Lisbon, Portugal 08:00 17:00
Thu 09/05/2019 Vigo, Spain 08:00 18:00
Fri 10/05/2019 Day at sea — —
Sat 11/05/2019 Le Havre, France 07:00 20:00
Sun 12/05/2019 Southampton, United Kingdom 07:00 20:00
Mon 13/05/2019 Day at sea — —
Tue 14/05/2019 Hamburg, Germany 08:00 —

Tariful este pentru o persoană în cameră dublă și include:

— cazare la bordul navei de croaziera in functie de tipul de cabina ales;
— pensiune completă la bordul navei: micul dejun, pranzul, cina si gustari între mese
— un program zilnic bine planificat de activitati si o mare varietate de oferte de divertisment seara (spectacole de teatru, muzica live etc)
— utilizarea echipamentelor de gimnastica si fitness
— accesul la piscine, jacuzzi
— taxele portuare

Tariful nu include:

— transportul până și de la portul de îmbarcare (la cerere le putem oferi)
— service charge

Форма оформления заявки
Оставить заявку